Obsługiwane dzielnice Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Bemowo
Przeprowadzki Warszawa Białołęka
Przeprowadzki Warszawa Bielany
Przeprowadzki Warszawa Mokotów
Przeprowadzki Warszawa Praga-Południe
Przeprowadzki Warszawa Praga-Północ
Przeprowadzki Warszawa Rembertów
Przeprowadzki Warszawa Śródmieście
Przeprowadzki Warszawa Targówek
Przeprowadzki Warszawa Ursus
Przeprowadzki Warszawa Ursynów
Przeprowadzki Warszawa Wawer
Przeprowadzki Warszawa Wesoła
Przeprowadzki Warszawa Wilanów
Przeprowadzki Warszawa Wola
Przeprowadzki Warszawa Żoliborz

Przeprowadzka brzmi ekscytująco, ale nigdy nie jest to czynność, na którą czekamy z niecierpliwością, ponieważ bardzo często nie wiemy od czego zacząć. Trzeba skontaktować się z firmami użyteczności publicznej, oczyścić cały dom przed wyjazdem, wynająć firmę przeprowadzkową z wyprzedzeniem, nie wspominając o spakowaniu wszystkich rzeczy. Jak więc spakować dom do przeprowadzki i mieć pewność, że nie zapomnimy o czymś w trakcie?

Potrzebne artykuły do pakowania

Niezależnie od tego, ile pudełek masz leżących wokół domu, będziesz potrzebował różnych rodzajów pudełek, aby pomieścić wszystkie swoje rzeczy. Będziesz musiał również upewnić się, że są one wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać samą przeprowadzkę. Wiele osób często pomija fakt, że zakup pudełek do przeprowadzki i innych materiałów do pakowania jest niezbędną częścią przeprowadzki domu.

Jeśli masz jakieś zapasowe plastikowe pudełka, możesz w nie zapakować swoje delikatne i cenne przedmioty. Alternatywnie, pod warunkiem, że masz czas na poszukiwanie darmowych pudełek do przeprowadzki, istnieje wiele sposobów na ich uzyskanie. Pamiętaj, że czasami musisz wybrać się o określonej porze dnia, aby zdobyć najlepsze z nich, ponieważ niektóre sklepy spożywcze, na przykład, otrzymują przesyłki tylko raz w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebował:

 • Małe pudełka
 • Średnie pudełka
 • Duże pudełka
 • Ciężkie pudła
 • pudła na szafy
 • Pudła na lustra/ Teleskopowe pudła kartonowe

Ze względów bezpieczeństwa najlepiej używać teleskopowych pudełek kartonowych, jeśli chcesz zapakować lustra i dzieła sztuki.

Możesz samodzielnie wykonać pudełka na garderobę, używając odpowiednio wysokiego pudełka i dodając metalową szynę, którą możesz znaleźć na eBayu w różnych długościach. Dodatkowo będziesz potrzebował:

 • Taśma pakowa
 • Folia bąbelkowa
 • Styropian
 • Stare gazety
 • Folia stretch do mebli
 • Marker
 • Plastikowe torby
 • Etykiety


Istnieją całe zestawy do przeprowadzki online, które można znaleźć dla różnych typów nieruchomości. Inną opcją jest zarezerwowanie usługi pakowania od firmy przeprowadzkowej. Nie tylko posiadają one różne rodzaje pudełek odpowiednich dla wszystkich rodzajów przedmiotów, ale mogą również wykonać dla Ciebie całe pakowanie w sposób profesjonalny. Co więcej, przedmioty pakowane przez firmy przeprowadzkowe są zazwyczaj ubezpieczone od uszkodzeń i utraty.

Zacznij pakowanie z dużym wyprzedzeniem

W przypadku dużego domu, dwa miesiące powinny wystarczyć, jeśli pakujesz jedno pudełko dziennie. W przypadku mniejszych domów, jeden miesiąc powinien być w sam raz. Oczywiście, nie ma dokładnej liczby, ale masz pomysł.

Zacznij od pomieszczeń i przedmiotów, których używasz rzadziej
Na przykład, możesz najpierw zająć się pokojami na najwyższym piętrze, zwłaszcza jeśli masz strych, a następnie, stopniowo, przesuwać się w kierunku dolnych pięter. Przedmioty sezonowe, których obecnie nie używasz, takie jak narzędzia ogrodowe, płaszcze i lampki choinkowe to doskonałe przykłady przedmiotów, które możesz spakować, zanim zajmiesz się całą resztą. Sortowanie przez już spakowane rzeczy ułatwia odłożenie pudełek, które zabierasz ze sobą i tych, które chciałbyś oddać lub darować.

Posprzątaj i oddaj

Mówiąc o rzeczach, których nie chcesz zabrać ze sobą, zorganizuj wyprzedaż garażową lub oddaj swoje stare, niechciane przedmioty na cele charytatywne. Istnieje również eBay, więc twoje opcje są mnóstwo. Jeśli masz przyjaciół pomagających ci w przeprowadzce, zapytaj ich, czy potrzebują czegoś, co planujesz sprzedać. W końcu nie płacisz im i powinni dostać coś za wszystkie swoje kłopoty. Możesz osłodzić transakcję pizzą lub napojami.

Zrób szczegółową listę inwentaryzacyjną

Są one niezwykle pomocne, jeśli masz duże kolekcje książek, płyt, bibelotów itp. Nie szkodzi, jeśli na etykietach swoich pudełek do przeprowadzki napiszesz po prostu „Książki”. Jeśli jednak posiadasz kolekcję literatury specjalistycznej, która nie jest przechowywana w jednym pomieszczeniu, zalecamy sporządzenie szczegółowych list inwentaryzacyjnych. W ten sposób możesz załadować arkusze kalkulacyjne w telefonie, a jednocześnie wydrukować i przykleić kopie do każdego pudła.

Pakuj jedno pomieszczenie na raz

Jest to jedna z najważniejszych wskazówek dotyczących Przeprowadzki Warszawa, która z jakiegoś powodu często jest zaniedbywana. Istnieje debata, czy lepsze jest przechowywanie przedmiotów według pokoi czy według kategorii. To naprawdę zależy od tego, co jest dla Ciebie łatwiejsze. Niemniej jednak, zalecamy pakowanie rzeczy według pomieszczeń. Pomoże to w utrzymaniu organizacji i pozwoli później powiedzieć pracownikom przeprowadzki lub komukolwiek, kto rozładowuje, które pudełko jest gdzie. Dodatkowo, możesz zacząć rozładunek i rozpakowywanie rzeczy w odwrotnej kolejności – od góry do parteru. Zacznij od przedmiotów, o których wiesz, że nie będą wymagały rozpakowania, a następnie przenieś pozostałe pudła. Zapobiegnie to również niepotrzebnemu obciążeniu mięśni, ponieważ pod koniec procesu przeprowadzki prawdopodobnie będziesz zbyt zmęczony, aby wchodzić po schodach z jeszcze większą ilością przedmiotów.

Nie przekraczaj limitu 40 kg na pudło

Ma to duże znaczenie, jeśli przeprowadzasz się za granicę, ponieważ na pewno będzie dużo więcej pudełek do spakowania. Możesz nabawić się urazu pleców lub jedno z pudełek może nie wytrzymać ciężaru podczas przenoszenia. Pakuj lekkie przedmioty w duże pudełka, a ciężkie w małe. Ta wskazówka dotycząca pakowania sama w sobie zaoszczędzi Ci wiele bólu podczas Przeprowadzki Warszawa Rembertów.

Używaj plastikowych torebek do rzeczy, które można rozlać

Jeśli chodzi o pakowanie przyborów toaletowych i detergentów, najlepiej jest ograniczyć liczbę płynnych przedmiotów, które chcesz zabrać, pakując tylko niezbędne. Wybierz solidne pudełko i kilka plastikowych torebek. Weź butelki i odkręć nakrętki. Następnie umieść plastikową torbę na szyjce każdej butelki i ponownie przykręć nakrętki. Idealnie byłoby, gdybyś mógł zmieścić całą butelkę w plastikowej torbie. Zawiąż/zapnij torbę i zabezpiecz ją taśmą pakową. W ten sposób, jeśli twoja butelka otworzy się przez przypadek, jej zawartość pozostanie w plastikowej torbie.

Zwiń swoje ubrania w rulon

Zapytaj każdego często podróżującego podróżnika, jaki jest najlepszy sposób przechowywania ubrań, a większość z nich zgodzi się, że zwijanie ich jest najbardziej praktyczne. Jest to o wiele łatwiejsze niż podążanie za jakimkolwiek przewodnikiem, jak prawidłowo składać ubrania. Dodatkowo, rolowanie zmniejsza ilość miejsca, które zajmują, a także zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się zmarszczek. Możesz więc przechowywać więcej ubrań w jednym pudełku i nie martwić się o prasowanie ich przed włożeniem z powrotem do szafy.

Użyj rurek z rolki do pakowania kabli i przewodów urządzeń

Wszyscy wiemy, jak irytujące jest zaplątanie się słuchawek w kieszeni, prawda? Aby uniknąć tego samego ze wszystkimi przewodami, które masz w domu, użyj rurek z rolki toaletowej, aby spakować je indywidualnie. Następnie oznacz je małą karteczką samoprzylepną i przechowuj w jednym pudełku.

Przechowuj wszystkie cenne przedmioty w jednym miejscu

Nie trzeba dodawać, że spakuj wszystkie swoje cenne rzeczy w jednym miejscu i zrób szczegółową listę inwentaryzacyjną, aby nie zapomnieć lub nie zgubić czegoś. Inną opcją jest wynajęcie skrytki depozytowej w wybranym banku i umieszczenie tam swoich cennych rzeczy na przechowanie podczas Przeprowadzki Warszawa Praga-Północ.

Porady dotyczące przenoszenia domowego biura

W dzisiejszych czasach wiele osób pracuje w domu. Albo zdarza się, że spędzają przynajmniej część swojego czasu pracując z domowego biura. Przeprowadzka domu nigdy nie jest prosta. Z drugiej strony, przeniesienie domowego biura wymaga bardziej starannego przygotowania, ponieważ nie chcesz popełnić niepotrzebnych błędów. Jedną z podstawowych rzeczy, o których należy pamiętać przy przenoszeniu miejsca pracy jest przygotowanie się z wyprzedzeniem. Zadzwonienie do profesjonalnych firm świadczące usługi Przeprowadzki Warszawa Praga-Południe może zapewnić Ci największą pomoc i wsparcie przy przenoszeniu Twojego domowego biura. Firmy relokacyjne wiedzą, jak szybko i sprawnie przenieść swoje rzeczy, zapewniając bezproblemowe przejście Twojego domowego biura. Oto kilka wskazówek dotyczących płynnej relokacji biura.

Poświęć swój czas

Każda relokacja jest czasochłonna, a rzadko kiedy ludzie mogą wykonać przeprowadzkę w tydzień lub mniej. W większości przypadków czas ma kluczowe znaczenie. Jeśli chodzi o przeniesienie swojego domowego biura, wiele osób chce przyspieszyć proces i wrócić do pracy tak szybko, jak to możliwe. Chociaż jest to naturalne, ma potencjał, aby proces przenoszenia był bardziej stresujący i mniej udany. Dlatego najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poświęcić swój czas i cieszyć się całym procesem, zamiast pędzić przez niego. Próbując skończyć Przeprowadzki Warszawa Mokotów szybciej niż jest to możliwe, może tylko pogorszyć sytuację. Zamiast tego najlepiej jest poświęcić swój czas i zapewnić, że wszystko jest zrobione dobrze.

Oznaczaj przedmioty

Etykietowanie jest zawsze pomocne. Niezależnie od tego, czy chodzi o przeniesienie kuchni, salonu, czy biura domowego, dodanie etykiet do pudełek może pomóc w bardziej wydajnym i płynnym przeniesieniu. Co więcej, jeśli chcesz zatrudnić osoby przeprowadzające się, możesz ułatwić proces przeprowadzki zarówno Tobie, jak i profesjonalistom przeprowadzającym. Ogólną zasadą jest to, że osoby przeprowadzające się są poinstruowane, aby nie przenosić towarów, które nie mają na sobie etykiety. Oznacza to, że pojemniki na śmieci, niszczarki do papieru i inne podobne przedmioty muszą mieć etykiety na nich.

Zatrudnij profesjonalnych przewoźników

Ponieważ przeprowadzka jest wyzwaniem i zabiera mnóstwo cennego czasu, najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć, jest zatrudnienie profesjonalistów, którzy wykonają pracę za Ciebie. Robienie wszystkiego samemu może być zbyt podstępne, uniemożliwiając Ci powrót do pracy na czas. W żadnym wypadku nie chcesz tracić czasu i spędzać go martwiąc się, czy wszystko okaże się w porządku. Co więcej, zatrudniając rozsądnie wycenione Przeprowadzki Warszawa Bemowo, zaoszczędzisz pieniądze w dłuższej perspektywie.

Pakowanie komputera

Ochrona komputera i innych gadżetów podczas przeprowadzki jest krytyczna w erze cyfrowej. Części komputerowe mogą być nie tylko kosztowne do wymiany, ale wspomnienia, które trzymają mogą również wiele znaczyć dla Ciebie. Mianowicie, przechowują one wszystko, od zdjęć rodzinnych po szczegóły finansowe i dokumenty prawne. Dlatego ważne jest, aby przygotowując się do Przeprowadzki Warszawa Białołęka spakować swój komputer jak profesjonalista i zabezpieczyć wszystkie komponenty. Wiedza o tym, jak dbać o komputer podczas przeprowadzki, pomoże Ci być bardziej zrelaksowanym podczas przeprowadzki. Twoja ostrożność zagwarantuje, że sprzęt jest bezpieczny i że możesz uzyskać dostęp do swoich cennych wspomnień i informacji osobistych w nowym domu.

Pomyśl o projekcie swojego nowego domu

Oprócz wykonania udanej przeprowadzki, kluczowe jest, aby pomyśleć o nowym projekcie biura domowego. Przed rozpoczęciem Przeprowadzki Warszawa Bielany, możesz chcieć zaplanować aranżację swojego nowego biura domowego. Mianowicie, można przejść przez pokój i wziąć pomiary elementów mebli, takich jak biurko, krzesło, półki na książki, itp. Co więcej, możesz chcieć się upewnić, że Twoje obecne przedmioty będą pasować do pomieszczenia i w ten sposób zapewnią produktywne i atrakcyjne środowisko pracy. Co więcej, użycie podkładek pod meble może być dobrym pomysłem, aby chronić swoje meble przed zarysowaniami i upewnić się, że projekt nowego biura domowego jest idealny!

Kontakt z nami

Jeśli Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Ul. Kartograficzna 77/24 03-290 Warszawa