5 najważniejszych rzeczy, o których nie można zapomnieć przy przeprowadzce

5 najważniejszych rzeczy, o których nie można zapomnieć przy przeprowadzce

Przeprowadzka wielu z nas spędza sen z powiek. Obawiamy się w tym przypadku między innymi utraty czasu czy problemów z zabezpieczeniem dobytku oraz jego transportem.

Jeżeli odpowiednio rozplanujesz ten czas – może stać się przyjemnym i spokojnym zakończeniem pewnego etapu, a jednocześnie wstępem do nowej, czystej karty w Twoim życiu.

Nie możesz w takim przypadku zapomnieć o:

  1. Materiałach do pakowania. Podczas przeprowadzki przyda Ci się folia bąbelkowa, dzięki której zabezpieczysz najbardziej delikatne elementy, na przykład rzeźby czy porcelanę. Koniecznie zgromadzić musisz również kartony. Tanim kosztem spakujesz do nich na przykład książki lub odzież.
  2. Liście rzeczy do przewiezienia. Nie możesz o niczym zapomnieć, w związku z czym najlepiej odpowiednio się do tego przygotować i sporządzić dokładną listę rzeczy, które należy przewieźć do nowej lokalizacji.
  3. Ważnych dokumentach odpowiednio opisanych. W tym celu najlepiej zaopatrz się w segregatory, dzięki którym będziesz mógł posortować je tematycznie. Oszczędzisz sobie wiele nerwów gdy od razu odpowiednio je podpiszesz.
  4. Firmie transportowej. Będzie to idealnie rozwiązanie dla Ciebie w sytuacji gdy chcesz, aby przeprowadzka przebiegła bez zakłóceń. Profesjonalne firmy, które specjalizują się w tego typu zleceniach posiadają też odpowiedni sprzęt i zaplecze transportowe. Nie uda Ci się przetransportować większych mebli czy sprzętu AGD na własną rękę.
  5. Zorganizuj opiekę dzieciom i zwierzętom. Niestety ale przy przewadze mogą oni przeszkadzać i utrudniać pracę.

Kompleksowe przeprowadzki w Warszawie.

Jesteśmy firmą, która od lat profesjonalnie obsługuje przeprowadzki w Warszawie. Zakres usługi jest kompleksowy, w związku z czym zabezpieczamy przedmioty, znosimy je, transportujemy, a na koniec zajmujemy się ich rozładowaniem w docelowej lokalizacji. Takie działanie odróżnia nas od firm transportowych w Warszawie, które zajmują się jedynie przewozem mienia z punktu A do punktu B.

Wśród naszych usług znajduje się również taxi bagażowe w Warszawie. W szybki i drogi sposób przetransportujemy dla Ciebie na przykład nowo zakupioną lodówkę!

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, w oparciu między innymi o odległość pomiędzy starą i nową lokalizacją.

Zaufaj specjalistom, skontaktuj się z nami telefonicznie i umów dogodny dla siebie termin realizacji. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie, a Twoje oczekiwania związane z firmą przeprowadzkową zostaną spełnione.

Kontakt z nami

Jeśli Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Ul. Kartograficzna 77/24 03-290 Warszawa